Invertor monofazat on-grid SOFAR SOLAR 4.6KTLM-G3 (4.6kW)
  • Putere AC: 4600W
  • Curent maxim AC: 20A
  • Putere maxima panouri: 6900Wp
  • Tensiune lucru MPPT: 190-520Vdc
  • Tensiune pornire: 60Vdc
  • INCLUDE MODUL WIFI
Pretul include taxa timbru verde
  • Functie de export zero încorporata
  • Functie AFCI optionala
  • Design compact, greutate redusa
  • Racire naturala, fara ventilatoare, zgomot redus
  • Eficienta maxima 98,4%
  • Doua trackere MPP cu suprasarcina de 1,5*DC
  • Monitorizare inteligenta, upgrade de firmware de la distanta
Aveti intrebari despre produsul Invertor monofazat on-grid SOFAR SOLAR 4.6KTLM-G3 (4.6kW)?
7117            Introdu codul de validare afisat: