Invertor trifazat on-grid SOFAR SOLAR 15KTLX-G3 (15kW)
  • Putere AC: 15000W
  • Curent maxim AC: 23.9A
  • Putere maxima panouri: 22500Wp
  • Tensiune lucru MPPT: 140-1000Vdc
  • Curent maxim / MPPT: 26A
  • Nr. MPPT: 2
  • Nr. string/MPPT: 2
  • Tensiune pornire: 160Vdc
  • INCLUDE MODUL WIFI
Taxa timbru verde: inclus in pret
  • Functie de export zero, cu smart meter (optional)
  • Descarcatoare integrate tip II, DC+AC
  • Design compact, greutate redusa
  • Tensiune maxima de intrare DC 1100 V
  • Eficienta maxima 98,6%
  • Monitorizare inteligenta, upgrade de firmware de la distanta
  • EMC: EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-6-3, EN 61000-6
  • Standarde de siguranță: IEC62109-1 / 2, IEC62116, IEC61727, IEC61683, IEC60068 (1,2,14,30)
Aveti intrebari despre produsul Invertor trifazat on-grid SOFAR SOLAR 15KTLX-G3 (15kW)?
4080            Introdu codul de validare afisat:
  • Producător: SOFAR Solar
  • Cod produs: 15KTLX-G3
  • Disponibilitate: Intreaba
Etichete: Invertor trifazat on-grid SOFAR SOLAR 15KTLX-G3 (15kW)