Invertor trifazat on-grid / hibrid SOFAR SOLAR HYD 20KTL-3PH (20kW)
  • Putere AC: 20000W
  • Curent maxim AC: 32A
  • Putere maxima panouri: 30000Wp
  • Tensiune optima de lucru MPPT: 180-960Vdc
  • Tensiune nominala: 600Vdc
  • Tensiune maxima de intrare: 1000V
  • Tensiune pornire: 200Vdc
  • Numar MPP: 2 (2 string per tracker)
  • Curent maxim MPP: 25 A
  • Suporta acumulatori Li-Ion si Plumb-Acid
  • INCLUDE MODUL WIFI
  • ON-GRID / OFF-GRID UNBALANCED LOADS
Pretul include taxa timbru verde
  • Diverse moduri de operare pentru performanta optima
  • Pana la 2 MPPT, permitand o flexibilitate in configuratie
  • Maxim doua intrari pentru baterie
  • Iesirea regim off-grid poate fi conectata la sarcina dezechilibrata, iesire trifazica separata
  • Mai multe sisteme paralele, mai mult solutii de sistem flexibile
  • Functionare complet digitala, care permite precizie de control mai mare
  • Functie de export zero încorporata
  • Eficienta europeana maxima 97,7%
  • Doua trackere MPP cu suprasarcina de 1,5*DC
  • Monitorizare inteligenta, upgrade de firmware de la distanta
Aveti intrebari despre produsul Invertor trifazat on-grid / hibrid SOFAR SOLAR HYD 20KTL-3PH (20kW)?
5904            Introdu codul de validare afisat:
  • Producător: SOFAR Solar
  • Cod produs: 20KTL-3PH
  • Disponibilitate: În stoc depozit IASI
    Pret client final (inclusiv TVA 21%):
Produse asemănătoare
Modul acumulator LFP SOFAR SOLAR BTS-5K (5.12 kWh)
Modul alimentare SOFAR SOLAR BTS-5K-BDU
Etichete: Invertor trifazat on-grid / hibrid SOFAR SOLAR HYD 20KTL-3PH (20kW)