Invertor trifazat on-grid SOFAR SOLAR 25KTLX-G3 (25kW)
  • Putere AC: 25000W
  • Curent maxim AC: 42.4A
  • Putere maxima panouri: 37500Wp
  • Tensiune lucru MPPT: 180-1000Vdc
  • Curent maxim / MPPT: 40A
  • Nr. MPPT: 3
  • Nr. string/MPPT: 2
  • Tensiune pornire: 200Vdc
  • INCLUDE MODUL WIFI
Taxa timbru verde: inclus in pret
  • 3 / 4 MPPT-uri cu capacitate de supraincarcare DC (pana la 150%)
  • Descarcatoare integrate tip II SPD atat pentru DC, cat si AC
  • Tensiune scazuta de pornire, gama larga de tensiuni MPPT
  • Functie de scanare a curbei I-V
  • Eficienta maxima de pana la 98,90%
  • Capacitate prelungita de suprasarcina AC (110%)
  • Compatibil cu module fotovoltaice de 500 W+
  • Monitorizare inteligenta, operare de la distanta, upgrade de firmware de la distanta
  • Functie de export zero, cu smart meter (optional)
  • Racire activa, cu ventilatoare
  • EMC: EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-6-3, EN 61000-6
  • Standarde de siguranță: IEC62109-1 / 2, IEC62116, IEC61727, IEC61683, IEC60068 (1,2,14,30)
Aveti intrebari despre produsul Invertor trifazat on-grid SOFAR SOLAR 25KTLX-G3 (25kW)?
5580            Introdu codul de validare afisat:
  • Producător: SOFAR Solar
  • Cod produs: 25KTLX-G3
  • Disponibilitate: Intreaba
Etichete: Invertor trifazat on-grid SOFAR SOLAR 25KTLX-G3 (25kW)