Invertor trifazat hibrid SOLIS S6-EH3P12K02-NV-YD-L (12kW) (Low Voltage 48V) (UPS, GEN, AC coupling, microgrid)
Invertorul hibrid trifazat din seria S6-EH3P(8-15)K02-NV-YD-L este potrivit pentru sistemele rezidentiale mari de stocare a energiei fotovoltaice cu tensiune scazuta a bateriei (48V).
Ajuta gospodariile sa atinga cu usurinta necesarul de energie zero carbon.
Caracteristici principale:
  • 10 secunde cu capacitate de supraincarcare de 200%.
  • Mai multe invertoare pot functiona impreuna pentru a forma o microretea
  • Compatibil cu generator pentru a prelungi durata de rezerva in timpul intreruperii retelei
  • Suporta porturi de rezerva duale pentru controlul inteligent al sarcinilor critice si necritice
  • Suporta incarcari dezechilibrate si semi-unda atat pe grila, cat si pe portul de rezerva
  • Suporta un curent de intrare maxim de 20A, ceea ce il face ideal pentru toate modulele fotovoltaice de mare putere de orice marca
  • Partea DC a bateriei poate suporta un curent maxim de incarcare/descarcare de pana la 290 A, permitandu-i sa stocheze mai mult surplusul de energie generat de sistemele fotovoltaice
!!! INCLUDE DONGLE WIFI/LAN SI TRANSFORMATOARE DE CURENT (CT) !!!
Aveti intrebari despre produsul Invertor trifazat hibrid SOLIS S6-EH3P12K02-NV-YD-L (12kW) (Low Voltage 48V) (UPS, GEN, AC coupling, microgrid)?
6069            Introdu codul de validare afisat:
  • Producător: SOLIS
  • Cod produs: S6-EH3P12K02-NV-YD-L
  • Disponibilitate: STOC (IASI)
Etichete: Invertor trifazat hibrid SOLIS S6-EH3P12K02-NV-YD-L (12kW) (Low Voltage 48V) (UPS, GEN, AC coupling, microgrid)