Invertor monofazat on-grid SOFAR SOLAR 3.6KTLM-G2 (3.6kW)
  • Putere AC: 3680W
  • Curent maxim AC: 16.8A
  • Putere maxima panouri: 4790Wp
  • Tensiune lucru MPPT: 180-520Vdc
  • Tensiune pornire: 120Vdc
  • INCLUDE MODUL WIFI
Pretul include taxa timbru verde
 Invertor certificat ANRE pentru utilizare in instalatii prosumator
High-yield
Max 97.8% efficiency
Real time precise MPPT algorithm for max harvest
Wide input voltage operation range
Independent dual MPPT tracking,better to adapt to the various roof power plant designs
Low maintenance cost
Small size,light weight
Detachable cover for easy installation
Rust-free Aluminium covers
Flexible monitoring solution
All in one. Flexible and economical system solution
Real-time monitoring using mobile phone APP
Easy installation and maintenance due to “Plug & Play” connection
RS485 and External WIFI/GPRS(optional)
Built-in sound and light alarm function
Free site selection due to IP65
Intelligent grid management
Reactive power capability
Self power reducer when over frequency
Remote active/reactive power limit control
Aveti intrebari despre produsul Invertor monofazat on-grid SOFAR SOLAR 3.6KTLM-G2 (3.6kW)?
6027            Introdu codul de validare afisat:
  • Producător: SOFAR Solar
  • Cod produs: 3.6KTLM-G2
  • Disponibilitate: Intreaba
Produse asemănătoare
Transformator curent pentru invertoare monofazate SOFAR KTLM-G2/G3 (SOFAR SOLAR)
Cere informatii suplimentare
Etichete: Invertor monofazat on-grid SOFAR SOLAR 3.6KTLM-G2 (3.6kW)