Manual 3300TL-G3 07.12.2024 3.55MB Descarca
Certificat ANRE 07.12.2024 482.38KB Descarca
Certificat EN50549 07.12.2024 209.13KB Descarca
Certificat CE 07.12.2024 1.5MB Descarca
Certificat EMC 07.12.2024 831.42KB Descarca
Fisa tehnica 07.12.2024 1.35MB Descarca
Invertor monofazat on-grid SOFAR SOLAR 3300TL-G3 (3.3kW)
  • Putere AC: 3300W
  • Curent maxim AC: 16A
  • Putere maxima panouri: 4500Wp
  • Tensiune lucru MPPT: 50-550Vdc
  • Tensiune pornire: 70Vdc
  • INCLUDE MODUL WIFI
Pretul include taxa timbru verde
  • Functie de export zero încorporata (doar cu CT optional)
  • Grad de protectie IP65
  • Design compact, greutate redusa
  • Racire naturala, fara ventilatoare, zgomot redus
  • Eficienta maxima 97,7%
  • Un tracker MPP cu suprasarcina de 1,5*DC
  • Monitorizare inteligenta, upgrade de firmware de la distanta
Aveti intrebari despre produsul Invertor monofazat on-grid SOFAR SOLAR 3300TL-G3 (3.3kW)?
1703            Introdu codul de validare afisat:
  • Producător: SOFAR Solar
  • Cod produs: 3300TL-G3
  • Disponibilitate: Intreaba
Produse asemănătoare
Transformator curent pentru invertoare monofazate SOFAR KTLM-G2/G3 (SOFAR SOLAR)
Cere informatii suplimentare
Etichete: Invertor monofazat on-grid SOFAR SOLAR 3300TL-G3 (3.3kW)